مقالات

حشره کش رعد

حشره کش رعد

همانطور که در بخش قبلی گفته شد با وجود حشرات در منزل نمیتوان خوابی راحت داشت به همین سبب در این بخش قصد داریم اطلاعاتی در زمینه حشره کش رعد به شما ارائه دهیم.

حشره کش رعد یکی از تجهیزات و فناوری های کارآمدی است که در از بین بردن حشرات و موجودات موذی به شما کمک به سزایی خواهند کرد به اینصورت عمل می کنند که انرژی به حالت امواج الکترومغناطیس و الکتروسونیک در ساختمان منزلتان منتقل می کنند. در آن مکان این انرژی به اندازه ای است که موجب اذیت و آزار هر گونه حشره موذی شده و باعث می شود  که دیگر نتواند در آن مکان به حیات خود ادامه دهد.

تمامی حشره کش رعد در میان عموم مردم طرفداران بسیار زیادی دارد. از دلایل محبوبیت و پرطرفدار بودن آن می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. دارا بودن وزن سبک و ایمنی بالا
  2. مصرف انرژی برق آن بسیار کم و کاملا اقتصادی می باشد.
  3. این نوع حشره کش با برق شهری کار می کنند پس با خیالی آسوده می توانید آن را سفارش داده و در محل مورد نظر خود نصب کرده و استفاده کنید.
  4. نکته ای که بسیار حائزاهمیت و باید به آن توجه کنید این است که بدانید حشره کش رعد بعد از نصب حدودا تا 2 هفته باید صبر کنید تا تاثیر خود را نشان دهد.

پس در آخر میتوان نتیجه گرفت که اگر وجود حشرات موذی شما را آزار می دهد و از بین بردن آن ها برایتان یک دغدغه ای بزرگ شده است در این بخش به شما یک پیشنهاد ویژه و کارآمدی داریم, آن هم اینکه از تجهیزات جدیدی استفاده کنید. ما انسان ها میتوانیم از دستگاه هایی مانند حشره کش رعد برای از بین بردن حشرات و موجودات موذی در مدت زمان کوتاهی استفاده کنیم.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text hidden_markup=”” ecome_custom_id=”ecome_custom_5ec28a2cbedbd”]همه ما در طول روز و ممکن است در محل کار دغدغه و کشغله های کاری زیادی داشته باشیم و انتظار داریم درآخر شب  که خوابی راحت و آرامشی توصیف ناپذیر داشته باشیم.

با خواب راحت می توانیم صبح روز بعد با انرژی مثبت و استقامت بدنی بالایی بیدار شده و به هر یک از کارهای روزمره خود رسیدگی کنیم و تا آخر شب با آرامش خاطر و نشاط با خانواده خود باشیم و در نهایت از زندگی و کار کردن احساسی مسرت بخش و خشنودی داشته باشیم.

با خواب خوب و با کیفیت علاوه بر داشتن انرژی و پویایی در طول شبانه روز می توانیم به سلامت بدن و قلب خود کمک کنیم.

یکی از عوامل مهمی که باعث داشتن خوابی راحت می شود , میتوان به محیطی سرشار از سکوت و عاری از هر گونه حشره اشاره کرد.

اما ممکن است در فصل تابستان و در روزهای گرم و طاقت فرسای آن ,حشرات موذی وارد منزل شوند و با نیش زدن, نشستن بر روی سر و صورت باعث از بین رفتن آرامش و تمرکز ما در هنگام خواب می شوند در نهایت با وجود آن ها در منزل نمی توانیم خوابی راحت  و با کیفیت داشته باشیم و صبح روز بعد نمیتوانیم با انرژی به کارهای روزمره خود برسیم و در کل روز بی حوصله خواهیم بود.

به راستی که چگونه می توان از دست حشرات موذی خلاصی یافت ؟ بهترین و سریع ترین راه برای از بین بردن آن ها چیست؟ چگونه می توان خوابی راحت و بدون وجود حشرات موذی را تجربه کرد؟ برای پاسخ به اینگونه سوالات می توان گفت که یکی از بهینه ترین و مناسب ترین راه ها برای از بین بردن هر گونه حشره  موذی درساختمان به دستگاهی به نام حشره کش رعد اشاره کرد. ما در این بخش به شما دوستان گرامی توصیه می کنیم این مقاله را مطالعه کنید تا نکات مهمی برای از بین بردن حشرات در منزل خود کسب کنید پس درادامه مقاله همانند همیشه همراه ما باشید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator hidden_markup=”” ecome_custom_id=”ecome_custom_5ec28a2cbedc2″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text hidden_markup=”” ecome_custom_id=”ecome_custom_5ec28a2cbedc3″]

انواع حشره کش رعد

یکی از بهترین مجموعه های سازنده حشره کش رعد می توان به مجموعه ای بزرگ و معتبر به نام کالای برق فروغی اشاره کرد . متخصصین در این مجموعه همیشه در سعی و تلاش هستند تا با کیفیت ترین حشره کش رعد را طراحی کرده و به بازار عرضه کنند.

این مجموعه برای هر مکانی حشره کش های رعد مختلفی را طراحی و تولید کرده است به عبارت دیگر هر یک از حشره کش های رعد در این مجموعه عملکرد متفاوتی دارند و با اطمینان خاطر و خیالی آسوده میتوانید حشره کش رعد را متناسب با محیط مد نظر خود از مجموعه کالای برق فروغی خریداری نمایید.

در این مجموعه انواع حشره کش رعد وجود دارد و هر یک با توجه به نوع خود عملکرد متفاوتی دارند :

  1. حشره کش برقی 6*2 وات رعد : این دستگاه توسط برق 220 ولت شروع به کار میکند . ولتاژ خروجی شبکه های برق گیر 2500 تا 3700 ولت میباشد . ولتاژ خروجی میله های برق گیر حشره کش رعد به گونه ای محاسبه شده که از صدمه زدن جدی به محیط اطراف جلوگیری شود. پس توصیه می شود که از دست زدن به شبکه های برق گیر حشره خودداری نمایید.
  2. حشره کش برقی 8*2 وات رعد : این نوع یکی از مناسب ترین حشره کش ها می باشد که دارای دو عدد لامپ 8 واتی هیتاچی است که با قابلیت داشتن نور بنفش حشرات بالدار را به سمت خود جذب کرده و با میله های الکترونیکی خود ، حشرات را از بین می برد. یکی از ویژگی های این مدل این است که دارای سینی جمع کننده حشرات است که به راحتی می توان دستگاه را عاری از هر گونه حشره کرد. این شحره کش برای رستوران , منازل , تولیدی ها و… بسیار مناسب می باشد.
  3. حشره کش برقی 20*2 وات رعد : این مدل حشرات را با نور بنفش به سمتمیله های برقی می کشد و به وسیله آن ها که دارای برد الکتریکی است حشرات موذی و مزاحم را از بین می برد. در این مدل از هیچ مواد شیمیایی استفاده نمی شود به همین دلیل هیچ خطری برای محیط پیرامون و اموجودات زنده ندارد.
  4. حشره کش برقی بلند رعد 20*2 : با استفاده از 2 عدد لامپ فلورسنتی حشرات بالدار را به سمت خود جذب می کند و به کمک میله هایی با بار الکترونیکی حیات آن ها را متوقف خواهد کرد. این حشره کش حشرات موذی را با استفاده از لامپ و میله های برقی نابود می کند و هیچ گونه خطری محیط اطراف و انسان ها را تهدید نمی کند.
  5. حشره کش برقی کوتاه رعد 20*2 : به وسیله دو عدد لامپ 20 واتی از نوع هیتاچی ، می تواند هر گونه حشره موذی بالدار را به سمت خود کشیده و به کمک میله های برقی همه آن ها را از بین ببرد و آثاری از آن ها به جای نماند ، در این نوع از هیچ گونه مواد شیمیایی و مضر وجود ندارد به همین سبب آسیبی به محیط اطراف یا موجودات زنده نمی رساند .
  6. حشره کش برقی 40*2 وات رعد : با داشتن دو لامپ فلورسنتی به کمک رنگ بنفش که جذب بسیار بالایی را دارد تا هر گونه حشره موذی را در شعاع 450 متر مربعی به سمتخود جذب می کند ،این حشره کش برای دامداری ، مرغ دارای و گلخانه ها و… بسیار عملکرد مناسبی خواهد داشت.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator hidden_markup=”” ecome_custom_id=”ecome_custom_5ec28a2cbedc9″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ecome_products product_style=”1″ per_page=”6″ title=”محصولات حشره کش رعد” taxonomy=”” hidden_markup=”” ecome_custom_id=”ecome_custom_5ec28a2cbedcc”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator hidden_markup=”” ecome_custom_id=”ecome_custom_5ec28a2cbedcd”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text hidden_markup=”” ecome_custom_id=”ecome_custom_5ec28a2cbedce”]

خرید حشره کش رعد

برای اطلاع از قیمت حشره کش رعد یا کالای برقی مد نظر خود میتوانید به نمایندگی های سراسر کشور ایران یعنی کالای برق فروغی شهر خود یا سایت این مجموعه مراجعه کنید .

فروشگاه کالای برق فروغی با داشتن چندین سال سابقه درخشان و دارا بودن انواع مختلف حشره کش رعد و تمامی دستگاه های برقی و الکترونیکی نیاز شما را از یک حشره کش رعد و حتی در حوزه کالاهای برقی را با ضمانت و گارانتی معتبر بر طرف می کند .

نمایندگی حشره کش رعد

یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده حشره کشهای رعد مجموعه کالای برق فروغی می باشد که دارای نمایندگی های زیادی در سراسر کشور است که با مراجعه به سایت این فروشگاه می توانید تجهیزات برقی و حشره کش رعد مورد نظرتان را خریداری نمایید تا در اسرع وقت به آدرس تعیین و مشخص شده توسط شما ارسال شود .

اگر برای حشره کش رعد و دیگر تجهیزات برقی مشکلی پیش آمد می توانید با نمایندگی شهر خود در میان بگذارید تا به آن رسیدگی شود تا در نهایت همانند روز اول شروع به کار کند.

<div id=”51847178447″><script type=”text/JavaScript” src=”https://www.aparat.com/embed/SEPzM?data[rnddiv]=51847178447&data[responsive]=yes”></script></div>[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید