مقالات

حشره کش

حشره کش

حشره کش ها انواع مختلفی دارند و در کل به دو نوع تقسیم می شوند: 1. حشره کش های خانگی ، 2. حشره کش های صنعتی . که ما در ادامه شما را با انواع حشره کش های خانگی آشنا می کنیم. استفاده بعضی از آن ها باعث مسمویت شده ، مسمومیت با این حشره کش ها شباهت به سموم کشاورزی دارد. این مسمویت با علائمی شبیه سرما خوردگی خود را نشان می دهد. و بسته به نوع مسمومیت، علائم خفیف یا شدید با خود به همراه دارد. در صورتی که سم بیش تری وارد بدن شود، منجر به مشکلات تنفسی یا حتی مرگ خواهد شد.

اسپری های حشره کش و دفع کننده های حشرات ، با وجود این که می توانند حشرات را از بین ببرند اما چون از مواد سمی استفاده می کنند، موجب مسمومیت و عارضه های جانبی برای ما خواهد شد. و ممکن است آسیب جدی به سیستم تنفسی ما وارد نماید.

با شروع فصل گرما حشرات مختلفی مانند پشه و سوسک و مگس برای زندگی روز مره ما مشکل ایجاد می کنند. همچنین موجب بیماری های مختلفی برای ما می شوند. ما برای حفظ بهداشت و سلامتی خود دست به دامن حشره کش ها می شویم. که اگر انتخاب درستی از حشره کش نداشته باشیم، ممکن است باعث بروز دیگر بیماری ها در بدن خود شویم. زیرا اسپری های حشره کش، یا قرص های حشره کش از مواد سمی ساخته شده اند که آسیب جدی در دراز مدت به بدن ما وارد خواهند نمود.

حال ما به معرفی حشره کش برقی که به وسیله یک لامپ با نور آبی حشرات را به دور خود جمع کرده و باعث از بین رفتن آن ها می شود. در حالی که مانند سایر حشره کش ها مثل اسپری ها و قرص های حشره کش، ضرری برای محیط اطراف به خصوص ما ندارد، می پردازیم.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ecome_products product_style=”1″ orderby=”rand” per_page=”70″ boostrap_bg_items=”15″ boostrap_lg_items=”3″ boostrap_xs_items=”12″ boostrap_ts_items=”12″ title=”محصولات حشره کش” taxonomy=”%d8%ad%d8%b4%d8%b1%d9%87-%da%a9%d8%b4″ hidden_markup=”” ecome_custom_id=”ecome_custom_5ec3e4d7c5acd”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text hidden_markup=”” ecome_custom_id=”ecome_custom_5ec3e4d7c5ad0″]

انتخاب درست حشره کش

انتخاب درست حشره کش از مواردی است باید به آن دقت کنیم. استفاده از اسپری حشره کش برای زنان باردار، کودکان و افراد مسن خطرناک می باشد. اگر مجبور به استفاده از اسپری حشره کش شدیم، به اندازه سه تا چهار پاف باید مصرف شود و در فاصله ده دقیقه ای محیطی که در آن از اسپری استفاده شده است را ترک نماییم. تا از ورود مواد سمی و خطرناک از طریق تنفس به بدن خود جلو گیری نماییم.

پس استفاده از اسپری حشره کش را باید کنار بگذاریم زیرا ممکن است آسیب جدی به بدن، از راه تنفس مواد شیمیایی وارد نماید.

قرص های حشره کش نیز دارای ماده سمی هستند که سیستم عصبی حشرات را تحت تاثیر قرار داده و مختل می کند. به همین سبب باعث مرگ آن ها می شود. پس نتیجه می گیریم همان طور که سیستم عصبی حشرات را تحت تاثیر قرار می دهد، می تواند در طولانی مدت سیستم عصبی ما را هم نیز مختل کند. قرص های حشره کش نیز باعث وارد کردن عارضه به ریه می شود که به شکل خس خس سینه و تنگی نفس، خود را به ما نشان خواهند داد.

اما حشره کش های برقی، به وسیله لامپی که  در داخل آن تعبیه شده است، حشرات اعم از پشه، مگس و سوسک را دور خود جمع کرده و به وسیله میله های الکتریکی بار دار باعث از بین رفتن این حشرات می شود.

حشره کش برقی با از بین بردن این حشرات بهداشت و سلامت را به محیط ما بر می گرداند. لازم به ذکر می باشد که حشره کش برقی در ابعاد متنوعی در بازار مو جود می باشد که نشان دهنده پوشش و اشراف این دستگاه به محیط می باشد.

کالای برق فروغی جهت رفاه شما عزیزان انواع مختلفی از این دستگاه را فراهم آورده تا به راحتی نیاز شما را بر طرف سازد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ecome_products product_style=”1″ per_page=”25″ boostrap_bg_items=”15″ boostrap_lg_items=”3″ boostrap_xs_items=”12″ boostrap_ts_items=”12″ title=”شهاب گستر” taxonomy=”%d8%b4%d9%87%d8%a7%d8%a8-%da%af%d8%b3%d8%aa%d8%b1″ hidden_markup=”” ecome_custom_id=”ecome_custom_5ec3e4d7c5ad6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text hidden_markup=”” ecome_custom_id=”ecome_custom_5ec3e4d7c5ad9″]

انواع حشره کش ها

حشره کش ها انواع مختلفی دارند که پیش تر گفتیم شیمیایی بوده و آسیب جدی به محیط وارد می کنندو از جمله این موارد می توان به اسپری های حشره کش بدون بو، حشره کش ترکیبی، چسب حشره کش، حشره کش های مایع، پودر حشره کش و… اشاره نمود.

کالای برق فروغی نمایندگی انواع برند هایی است که حشره کش برقی مناسب بدون آسیب وارد کردن به بدن انسان را برای شما تهیه نموده تا بتوانید به راحتی حشره کش مد نظر خود و مناسب با محیط مد نظرتان را انتخاب نمایید.

حشره کش ها دارای انواع مختلفی هستند. بعضی از آن ها در مصارف بزرگ تر مثل کارنجات و کارگاه ها (صنعتی) و بعضی دیگر در منازل (خانگی) قابل استفاده می باشند.

این نوع حشره کش ها، هم به صورت ایستاده و هم به صورت آویز (آویزان کردن حشره کش از سقف) مورد استفاده قرار می گیرند. شما نیز می توانید با مراجعه به سایت کالای برق فروغی از مدل های استوانه ای این دستگاه دیدن فرمایید. تنوع این محصول در برند های سازنده اش، بسیار متنوع می باشد.

حشره کش های برقی که از برند های مختلف در  سایت کالای برق فروغی قابل رویت می باشد، به وسیله یک لامپ مخصوص حشره ها را به خود جذب کرده و هیچ آسیبی به محیط نمی رساند و ضرری برای افراد ندارد.

نحوه خرید حشره کش

سایت کالای برق فروغی نمایندگی برند های شهاب گستر، شهباز، صاعقه، well، رعد و صنم را دارد. که با مراجعه به این نمایندگی یا رفتن به سایت کالای برق فروغی، می توانید انواع آن ها را مشاهده نمایید و بهترین انتخاب ممکن از حشره کش را برای محیط خود داشته باشید.

همچنین کالای برق فروغی، دیگر محصولات برقی را برای شما تهیه نموده است، تا با مراجعه به این نمایندگی بتوانید از دیگر تجهیزات و لوازم الکترونیکی – برقی دیدن کرده و دیگر نیاز های های خود را تهیه نمایید.

کالای برق فروغی با تجربه کافی در حوزه فروش آنلاین حشره کش ها می تواند این محصول را با ضمانت اصل بودن در اختیار مصرف کننده قرار دهد.

شما با مراجعه به سایت این فروشگاه، می توانید در وقت و هزینه رفت و آمد خود صرفه جویی نمایید و از دیگر کالا ها و تجهیزات الکتریکی موجود در سایت دیدن نمایید.

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید