مقالات

دستگاه دفع حشرات

دستگاه دفع حشرات

دستگاه دفع حشرات جهت دور کردن حیوانات موذی ، حشرات و پرندگان می باشد. که مصارف خانگی، صنعتی، اداری و کشاورزی دارد. این دستگاه توسط نمایندگی کالای برق فروغی در دسترس مصرف کننده می باشد. که شما با مراجعه به سایت این نمایندگی علاوه بر خرید این محصول ، می توانید از دیگر محصولات سایت نیز دیدن فرمایید.

امروزه در محیط اطراف ما انواع حشرات مانند مورچه، ساس، عنکبوت، سوسک و … دیده می شود که با توجه به هزینه های سر سام آور مواد حشره کش و ضرر و زیانی که برای بدن ما دارد، چندان خوشایند نیست.

وجود حشرات موذی در کنار ما علاوه بر آسیب های ذهنی که برای ما دارد ، نیز به بهداشت ما خدشه وارد کرده و با عث بروز انواع مختلف بیماری ها نیز می شود.

با استفاده از  دستگاه دفع حشرات علاوه بر جلو گیری از کشتن آن ها و حفظ محیط زیست و بر هم نزدن چرخه آفرینش ، نیز می توانیم بهداشت و سلامت را به محیط اطراف خود هدیه دهیم.

امروزه استفاده از سموم شیمیایی نیز درد سر های خود را به همراه دارد. اسپری های حشره کش باعث مشکلات تنفسی در ما شده و آسیبی جدی به مرور استفاده به ریه های ما وارد می کنند. به طور مثال افرادی دچار مشکلات تنفسی هستند نباید از اسپری های حشره کش استفاده نمایند. یا خانم هایی که باردار هستند ، نباید در معرض استشمام اسپری های حشره کش قرار گیرند. قرص های حشره کش نیز با متصاعد کردن بو، دیگر آسیب هایی برای ما دارند که ممکن است در دراز مدت ما را با مشکلات جدی تر رو به رو سازند.

پس استفاده از دستگاه دفع حشرات یک راه به صرفه و راحت بوده که امروزه به کمک ما آمده تا بتوانیم سلامت و بهداشت محیط خود را تامین نماییم. زیرا با تولید امواج صوتی توسط این دستگاه موجب از بین رفتن یا دفع و دور کردن موجودات و حشرات موذی از محیط خواهد شد.

دستگاه دفع حشرات آسیبی به سگ ها، گربه ها و دیگر حیوانات خانگی آسیبی وارد نمی سازد. و شما می توانید با خیالی آسوده از این دستگاه استفاده نمایید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ecome_products product_style=”1″ per_page=”6″ title=”دستگاه دفع حشرات” taxonomy=”%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%af%d9%81%d8%b9-%d9%85%d9%88%d8%ac%d9%88%d8%af%d8%a7%d8%aa” hidden_markup=”” ecome_custom_id=”ecome_custom_5ec6474893a47″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text hidden_markup=”” ecome_custom_id=”ecome_custom_5ec6474893a48″]

عمل کرد دستگاه دفع حشرات چگونه می باشد؟

دستگاه دفع حشرات به وسیله تولید صوت که در حد شنوایی حشرات و جانوران می باشد، حیوانات و حشرات موذی اعم از: سوسک، عقرب ، خفاض ، مورچه، زنبور، مگس ، کنه ، موریانه، کک، ساس، هزارپا، کرم و جیر جیرک را از محیط پیرامون ما فراری داده، و طوری طراحی شده است تا در سالن ها فضا های بزگ مانند انبار، مزرعه، کارخانه و … مورد استفاده قرار گیرد.

هر دستگاه تا شعاع مشخصی را تخت پوشش قرار می دهد. به طوری که اگر دستگاه در گوشه ای از سالن انبار نصب گردد، تا چند متر مربع که تحت پوشش دستگاه جهت فرستادن امواج صوتی می باشد را ، از هر گونه حشره و موجود موذی پاک کرده و آن ها را فراری خواهد داد.

لازم به ذکر است که اگر در منزل یا محیط پیرامون خود همستر دارید از این دستگاه استفاده نکنید. چون همستر از خانواده موش ها بوده و تولید این امواج صوتی برای او آزار دهنده خواهد بود. پس در صورتی که در خانه از همستر نگه داری می کنید ، از این دستگاه استفاده نکنید.

این امواج صوتی قابل شنیدن توسط گوش انسان نمی باشد. زیرا محدوده فرکانسی که برای ما قابل شنیدن می باشد بین بیست تا بیست هزار هرتز می باشد. پس مطمئن باشید ضرری برای ما ندارد و فقط تاثیری مستقیم بر روی حشرات و جانوران موذی خواهد داشت.

چرا برای خرید دستگاه دفع حشرات به نمایندگی کالای برق فروغی مراجعه کنیم؟

نمایندگی کالای برق فروغی با سال ها تجربه و پشتکار ، توانسته تا بهترین محصول های  هر برند و شرکت تولید کننده را برای شما گرد هم آوری کند. که شما علاوه بر خرید دستگاه دفع حشرات ، نیز امکان دیدن از دیگر محصولات سایت از دیگر شرکت های تولید کننده و سازنده را خواهید داشت.

کالای برق فروغی علاوه بر دستگاه دفع حشرات، نیز حشره کش های برقی که هیچ گونه ضرر و زیان برای بدن ما ندارند و محیطی بدون حشره را برای ما هدیه می آورند ، نیز موجود دارد.

این نمایندگی با شرکت های سازنده ای چون صنم، رعد، شهباز و … همکاری نموده و برای شما مجموعه ای از محصولات برقی جهت دفع حشرات و جانوران موذی را جمع کرده تا شما بتوانید حق انتخاب محصول بیش تری داشته باشید.

دستگاه دفع حشرات توسط امواج صوتی باعث می شوند که موجودات موذی با دریافت این امواج صوتی از محل مورد نظر ما دور شوند. لازم به ذکر می باشد که این مدل از دستگاه قادر به تولید فرکانسی می باشد که گوش انسان توانایی شنیدن آن را ندارد. اما حشرات و جانوران موذی با شنیدن این امواج از محل فرار می کنند.

دستگاه دفع حشرات با انتشار طیف خاصی از امواج صوتی ، سیستم عصبی و شنیداری حشرات و موجودات را مورد حمله قرار داده و باعث دوری آن ها از محدوده نصب این دستگاه می شود. منطقه موثر و تحت پوشش این دستگاه تا هفتصد و پنجاه متر مربع می باشد.

این دستگاه فرکانسی با محدوده ده الی شصت و پنج کیلو هرتز تولید می کند. و وزن آن حدود 1.266 کیلو گرم می باشد.

چگونه دستگاه دفع حشرات را خریداری نماییم؟

این دستگاه توسط کشور تایوان ساخته شده که اکنون در سایت کالای برق فروغی در دسترس می باشد. و شما می توانید این محصول را با مناسب ترین قیمت از سایت کالای برق فروغی خریداری نموده و مورد مصرف قرار دهید.

اکنون این دستگاه در سایت کالای برق فروغی برای مصارف صنعتی در محیط های گسترده تر از منازل مسکونی، در دسترس شما می باشد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید