مقالات

کلید هوشمند کولر آبی

کلید هوشمند کولر آبی

کلید هوشمند کولر آبی

کلید هوشمند کولر آبی نسل جدیدی از کلید های کولر آبی می باشند. کلید هوشمند کولر آبی به صورت خودکار و بر اساس دمای محیط و دمای اط پیش تعیین شده توسط مصرف کننده، کنترل دمای محیط را در دست دارد. کلید هوشمند کولر آبی علاوه بر این که می تواند دمای محیط را به طور هوشمند کنترل کند این امکان را به ما می دهد تا به صورت دستی و کلید های قددیمی تنظیم شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ecome_products product_style=”1″ per_page=”6″ taxonomy=”%da%a9%d9%84%db%8c%d8%af-%d9%87%d9%88%d8%b4%d9%85%d9%86%d8%af-%da%a9%d9%88%d9%84%d8%b1-%d8%a2%d8%a8%db%8c” hidden_markup=”” ecome_custom_id=”ecome_custom_5ecd127eb9438″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text hidden_markup=”” ecome_custom_id=”ecome_custom_5ecd127eb943a”]کلید کولر آبی چیست؟

ما امروزه در بازار سه نوع کلید کولر آبی دارید. نوع اول همان نوع دستی که شامل کلید یک پل می باشد، می شود. نوع دوم آن کلید کولر آبی تو کار می باشد. و نوع سوم آن کلید کولر آبی تمام قطب می باشد.

نوع کلید های دستی کولر آبی ، دارای یک کلید جهت واتر پمپ کولر ، یک کلید جهت روشن و خاموش نمودن موتور کولر  و کلیدی دیگر برای تنظیم سرعت دور تند و کند کولر می باشد.

ما می خواهیم در این مطلب کلید هوشمند کولر آبی را به شما معرفی نماییم.

این نوع کلید هوشمند کولر آبی قابلیت برنامه ریزی جهت روشن یا خاموش نمودن کولر آبی را دارد. کلید کولر آبی دمای محیط را می تواند به وسیله پیش فرض های در نظر گرفته شده توسط مصرف کننده ، دمای محیط را کنترل نماید.

هم چنین کلید های هوشمند کولر آبی آن ها لمسی می باشند و امکان تشخیص هوشمند خیس شدن پوشال ها و راه اندازی خود کار موتور کولر را دارند. این نوع کلید های هوشمند، این قابلیت را دارند تا برای تنظیم حداقل و حداکثر دمای محیط، کولر را خاموش یا راه اندازی نمایند.

امروزه در ساختمان سازی با توجه به نقشه کلید کولر ، نصب کولر آبی امکان پذیر می باشد. زیرا در صورت عدم شناخت نقشه کلید کولر ، نصب و راه اندازی کولر آبی میسر نمی باشد. زیرا روی هر کلید قابلیت و عمل کرد آن توسط یک تصویر مشخص شده است.

این تصاویر برای مجری نصب کولر آبی حائز اهمیت بوده تا با راهنمایی و استفاده از تصوایر مشخص شده در نقشه کلید کولر آبی ، بتواند اتصلات سیمی را به درستی انجام دهد.

از چه نمایندگی کلید هوشمند کولر آبی تهیه کنیم؟

کالای برق فروغی ، با داشتن نمایندگی از بهترین برند های تولید کننده محصولات برقی ، دارای نمایندگی فروش کلید های هوشمند کولر آبی می باشد. شما با مراجعه به سایت کالای برق فروغی می توانید از این محصوص دیدن نمایید و در صورت نیاز آن را تهیه فرمایید.

کلید هوشمند کولر آبی با کنترل یکی از محصولاتی است که در بین هزاران محصول کالای برق فروغی به چشم می خورد.

این کلید هوشمند کولر آبی دارای نمایش گر برای نشان دادن دمای محیط می باشد. شما با استفاده از کلید کولر آبی می توانید تنظیمات دمایی دلخواه خود را به دستگاه داده تا بر اساس تنظیمات پیش فرض، طبق خواسته شما کارایی داشته باشد.

علاوه بر تمام مزیت های نام برده شده از کلید هوشمند کولر آبی، این کلید هوشمند دارای کنترل رادیویی برای استفاده در فاصله زیاد با کیفیتی بی نظیر می باشد. دما سنجی با دقت بالا داردو تنظیم آن را از طریق کلید های دیجیتال برای ما آسان نموده است .

کلید هوشمند کولر آبی که کالا برق فروغی نمایندگی فروش آن را دارد، دارای دو عمل کرد دستی و خودکار می باشد . لازم به ذکر است که کلید هوشمند کولر آبی می تواند به صورت کاملا خود کار دور موتور کولر را تنظیم نماید.

این محصول که توسط نمایندگی کالای برق فروغی به فروش می رسد، دارای هجده ماه ضمانت و چنج سال خدمات پس از فروش می باشد ، استفاده از کلید کولر آبی به ما در امر کنترل مصرف برق و آب کمک چشم گیری خواهد نمود و نصبی آسان بر روی انواع کولر های آبی دارد. شما با مراجعه به سایت کالای برق فروغی علاوه بر مشاهده نمودن کلید هوشمند کولر آبی، می توانید از سایر محصولات این فروشگاه دیدن فرمایید.

کالای برق فروغی همیشه سعی داشته تا با ارائه بهترین کالا ها از بهترین تولید کنندگان محصولات الکتریکی ، خدماتی بی نظیر به مشتریان خود ارائه دهد.

کالای برق فروغی نمایندگی محصولات الکتریکی برند های تولید کننده مانند شهباز ، رعد ، صنم و …  می باشد که می توانید تمامی محصولات تولید کنندگان را در کنار هم در سایت رویت بفرمایید.

کلید هوشمند کولر آبی آریس چه ویژگی هایی دارد؟

کلید هوشمند کولر آبی آریس جزو کلید کولر آبی می باشد که همان طور که گفته شد می توان آن را در سایت کالای برق فروغی مشاهده نمود.

کلید هوشمند کولر آبی آریس مزیت هایی نسبت به سایر رقیبان خود دارد که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

  1. کلید هوشمند کولر آبی آریس دارای منبع تغذیه سوییچینگ می باشد. این محصول با داشتن این منبع تغذیه ، دارای کار کرد و باز دهی بالا تری نسبت به سایر منبع تغذیه ها می باشد. با استفاده از این منبع تغذیه در کلید هوشمند کولر آبی آریس، عمر مفید دستگاه افزایش می یابد.
  2. کلید  کولر آبی آریس دارای برد کنترلی می باشد که به وسیله ریموت کنترلی کریستال قابل کنترل می باشد. با ایتفاده از این ریموت کنترلی، این محثول از سایز رقبای خودمتمایز گشته است. هم چنین دقت آن را بالا برده و درصد خطای آن را کاهش داده است.
  3. دارای نمایشگری دیجیتالی مستقل که ساعت، تاریخ و دما را به ما نشان می دهد.
  4. با استفاده از سنسور دما در کلید هوشمند کولر آبی آریس ، دقت و کارایی کولر متناسب با دما کنترل می شود. پس در نتیجه تاثیر به سزایی در صرفه جویی انرژی خواهد داشت.
  5. از دیگر مزیت های کلید هوشمند کولر آبی آریس می توان به طراحی ظاهری آن اشاره نمود. در طراحی ظاهری کلید هوشمند کولر آبی آریس از نظر سنجی مصرف کنندگان استفاده شده تا با استفاده از آن زیبایی خانه خود را بیش تر کنند.

در صورتی قصد خرید این محصول را دارید می توانید به سایت کالای برق فروغی مراجعه نموده و آن را به صورت آنلاین خریداری نمایید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید