یلدایی پر از تخفیف برای اولین بار در فروشگاه کالای برقی فروغی

هندوانه یلدا
حشره کش برقی شهباز مدل 116

انواع حشره کش های خانگی و صنعتی

جدیدترین و بهترین حشره کش های برقی از انواع برندهای روز دنیا و ایران با تخفیفات عالی! برای دسترسی به محصولات تخفیف خورده میتونید روی لینک زیر کلید کنید. نگران اتمام موجودی نباشید چون ما بزرگترین توزیع کننده حشره کش های برقی هستیم ولی ممکنه دیر برسید و تخفیف ما تموم بشه، پس زودتر عجله کنید و حشره کش برقی خونگی یا صنعتی مورد نظرتون رو پس از انتخاب سفارش بدید.

انواع بخاری برقی

مجموعه ای از بهترین و پرفروشترین بخاری برقی های موجود در بازار ایران که شما میتونید با تخفیف های شگفت انگیز تهیه کنید. پس زودتر عجله کنید و بخاری برقی مورد نظرتونو از آدرس زیر انتخاب کنید و سفارش بدید.

انواع بخاری برقی
چراغ دستی

انواع چراغ اضطراری

باتوجه به قطعی های اخیر برق و خاموشی خونه های ما دیگه چراغ های اضطراری هم به سایر وسایل لازم خونه اضافه شده اند تا در هر شرایطی بتوانید از روشنایی لذت ببرید.

انواع دور کننده صوتی

دورکننده های صوتی با ارسال فرکانس های صوتی پایین که تنها حشرات آنها را می شنوند موجب دور شدن این موجودات از محل زندگی و کار ما میشوند و آرامش را به خانه های ما می آورند. 

دور کننده های صوتی
سنسورهای نشت گاز

انواع سنسورهای نشت گاز

باتوجه به استفاده در تمام طول سال از سیستم گاز شهری بخصوص در فصل سرما و خطراتی که ممکن است ناشی از انتشار این گاز در محل زندگی و یا محل کار به رخ دهد، می توانید با خرید یک تشخیص دهنده یا سنسور نشت گاز از این خطرات جلوگیری کنید و سریع مشکل را شناسایی و رفع کنید.

ضمانت اصل بودن کالا
همیشه دردسترس
7 روز ضمانت برگشت
ارسال فوری
خرید آنی