مقالات

دتکتور نشت گاز

دتکتور نشت گاز

دتکتور نشت گاز یک دستگاه آلارم جهت جلو گیری از نشت گاز می باشد. با شروع فصل سرما و استفاده از وسایل گرماده ، استفاده از سنسور های ایمنی جهت جلو گیری از نشت گاز ضروری می باشد.

در صورتی که دتکتور نشت گاز در صورتی که درست نصب نشوند یا نکات ایمنی در استفاده از آن ها رعایت نشود، ممکن است در اثر نشت دی اکسید کربن خسارات جانی و مالی بسیاری در بر داشته باشد.

یکی از مطمئن ترین راه ها جهت جلو گیری از نشت گاز دی اکسید کربن ، استفاده از سیستم های هشدار دهنده نشت می باشد. دتکتور نشت گاز یکی از این سیستم های هشدار دهنده می باشد.

باید توجه داشته باشید که در انتخاب این دستگاه دقت لازم را به جا آورید، زیرا بعضی از شرکت های سود جو از سنسور های هوشمند استفاده نمی کنند و تشخیص حریق و خبر رسانی به موقع توسط هشدار دهنده نشت گاز با تاخیر صورت می پذیرد و ممکن است خسارات مالی و جانی جبران ناپذیری در پی داشته باشد.

در نظر داشته باشید که انتخاب و خرید هشدار دهنده نشت گاز یک امر حیاتی برای حفط جان و مال شما می باشد و پرداخت پول بیش تر به ازای در یافت محصول بهتر ، کاری منطقی و انتخابی عقلانی می باشد.

در انتخاب سنسور هوشمند ، نهایت دقت را باید به جا بیاورید ، این انتخاب جانتام را در برابر خطر مسمومیت با گاز حفظ خواهد نمود.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator ecome_custom_id=”ecome_custom_5ed4ae31e7b20″][vc_video type=”“text/JavaScript“” src=”“https://www.aparat.com/embed/KEoru?data`{`rnddiv`}`=44603696075&data`{`responsive`}`=yes“>” ecome_custom_id=”ecome_custom_5ed4ae31e7b22″][vc_separator ecome_custom_id=”ecome_custom_5ed4ae31e7b23″][/vc_column][vc_column][vc_column_text ecome_custom_id=”ecome_custom_5ed4ae31e7b24″ hidden_markup=””]

عمل کرد دتکتور نشت گاز چگونه می باشد؟

 1. آشکار ساز گاز (دتکتور نشت گاز ، ردیاب گاز) میزان تجمع یک گاز مشخص در فضا را با استفاده از فناوری های مختلف مشخص می کند.
 2. هشدار دهنده نشت گاز عموما برای پیش گیری از نشت گاز های سمی و آتش سوزی به کار می رود.
 3. هشدار دهنده نشت گاز معمولا دارای باتری است تا کارکرد آن تثبیت شود.
 4. هشدار دهنده نشت گاز معمولا ثابت یا پرتال ساخته می شود.
 5. در صورتی که مقدار قابل توجهی گاز نشن پیدا کند آشکار ساز گاز با تجهیزات صوتی و یا بصری مثل آلارم ، چراغ و یا ترکیبی از این ها هشدار می دهد.
 6. در گذشته بیش تر انواع آشکار ساز گاز فقط یک نوع گاز را تشخیص می دادند ، ولی امروزه قادر به شناسایی چندین نوع گاز می باشند.
 7. گاهی دتکتور نشت گاز به تنهایی برای پوشش دادن یک فضای کوچک استفاده می شود.
 8. گاهی نیز از چندین دتکتور نشت گاز به صورت ترکیبی یا متصل برای ساختن یک سیستم دتکتور نشت گاز استفاده می شود .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][ecome_products product_style=”1″ loadmore=”enable” orderby=”rand” per_page=”6″ boostrap_bg_items=”15″ boostrap_lg_items=”15″ boostrap_md_items=”3″ boostrap_sm_items=”4″ boostrap_ts_items=”12″ taxonomy=”%d9%87%d8%b4%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d9%87%d9%86%d8%af%d9%87″ ecome_custom_id=”ecome_custom_5ed4ae31e7b28″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text ecome_custom_id=”ecome_custom_5ed4ae31e7b29″ hidden_markup=””]

چگونه دتکتور نشت گاز را تهیه نماییم؟

کالای برق فروغی برای رفاه حال شما عزیزان ، انواع مختلفی از هشدار دهنده نشت گاز را جهت ارائه و فروش در سایت موجود دارد.

ما در ادامه شما را با انواع هشدار دهنده نشت گاز که در سایت کالای برق فروغی موجود می باشد، آشنا خواهیم ساخت.

 1. هشدار دهند مونو اکسید کربن
 2. دتکتور نشت گاز 330
 3. دستگاه هشدار دهنده نشت گاز ونوس سری B
 4. دستگاه هشدار دهنده نشت گاز ونوس سری A

از جمله محصولاتی هستند که شما می توانید با مراجعه به سایت کالای برق فروغی ، آن ها را تهیه نمایید.

در چه صورتی دتکتور نشت گاز بهترین عمل کرد خود را خواهد داشت؟

اولین قدمی که در انتخاب هشدار دهنده نشت گاز باید لحاظ نمود ، انتخاب یک برند مناسب می باشد. باید در نصب و نگه داری این دستگاه توجه و دقت کافی را لحاظ نمود تا بتوان از خدمات کامل دستگاه هشدار دهنده نشت گاز بر خوردار شد.

باید از دقت دستگاه اطمینان کافی را به دست آورید . باید دستگاه نشت گاز این قابلیت را داشته باشد که مونواکسید کربن موجود را شناسایی کرده و اعلان دارد.

سیستم های هشدار دهنده نشت گاز باید هر سه سال یک بار جهت مصارف خانگی  توسط تکنسین تست شود.

هشدار دهنده های نشت گاز ، در زمانی که سیگنال پایان عمر آن ها فعال می شود ، باید با دستگاهی جدید جایگزین شوند .[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید