مقالات

دستگاه هشدار دهنده نشت گاز

هشدار دهنده نشت گاز

دستگاه هشدار دهنده نشت گاز 

همیشه با سرد شدن هوا استفاده از وسایل گرمایشی رایج می شود . با افزایش استفاده از وسایل گرمایشی در فصول سرد سال امار تلفات ناشی از مسمومیت و خفگی با گاز مونو کسید کربن بالا تر می رود . مسمومیت ناشی از گاز مونو کسید کربن بر اثر نشت این گاز از دستگاه هایی می باشد که گاز مونو کسید کربن جز مشتقات خروجی از ان ها می باشد .

همچنین در فصول سرد سال برای جلوگیری از اتلاف انرژی تمام درب و پنجره های ساخت بسته می باشد که این امر نیز سرعت مسمومیت بر اثر نشت گاز را بالا می برد . دستگاه هایی که در خانه می توانند گاز مونو کسید کربن را تولید کنند شامل بخاری ، دستگاه حرارت مرکزی ، اجاق ها ، گاز های اشپزخانه ، اب گرمکن ها و خودرو ها می باشند . نداشتن تهویه مناسب و یا مسدود  شدن دودکش ها باعث سوخت ناقص مواد نفتی و تولید گاز مونو کسید کربن می شود .

دستگاه هشدار دهنده نشت گاز ها و مونو کسید کربن و یا آشکارساز گاز ها و مونو کسید کربن یک دستگاه الکترونیکی می باشد که بعد از فعال سازی ان در محیط مورد نظر ان محیط را نسبت به نشت گاز و مونو کسید کربن ایمن می کند .

این دستگاه دارای سنسور (حسگر) های حساس به گاز های شهری و گاز مونو کسید کربن می باشد که در صورت نشت گاز در محیطی که دستگاه هشدار دهنده نشت گاز وجود دارد سنسور های ان فعال شده و با هشدار (آلارم) نوری و صوتی شما را از وجود گاز و مونو کسید کربن مطلع می سازد و شما میتوانید با جلوگیری از نشت گاز خسارات خطرناک این مشکل را بر طرف کنید .

دستگاه هشدار دهنده نشت گاز و مونو کسید کربن دارای نمایشگر دیجیتال می باشد که میزان گاز های خطرناک موجود در هوا را نشان می دهد و با تنظیم حساسیت دستگاه نسبت به محیط های گوناگون و سطوح متفاوت الودگی میتوان استانه دستگاه را مشخص کرد .

این دستگاه مجهز به رله ی خروجی می باشد که روشن کردن دستگاه تهویه هوا و یا قطع کردن جریان گاز را کنترل می کند .در صورت نشت و بالا رفتن هر یک از گاز های خطرناک عدد نمایش گر بالا رفته و در صورت رد شدن از حد مجاز دستگاه هشدار دهنده و رله خروجی فعال می شوند و شیر اصلی گاز را قطع و دستگاه تهویه هوا را فعال می کند . این دستگاه میتواند 4 شماره تماس را در حافظه خود نگه دارد و در هنگامی که هشدار دهنده فعال شد شما هشدار را از طریق تماس با تلفن همراه خود دریافت کنید .[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space ecome_custom_id=”ecome_custom_5eb7fa0a84cd0″][vc_separator][vc_empty_space ecome_custom_id=”ecome_custom_5eb7fa0a84cd3″][ecome_products product_style=”1″ orderby=”rand” per_page=”25″ boostrap_bg_items=”3″ boostrap_lg_items=”3″ boostrap_md_items=”6″ taxonomy=”%d9%87%d8%b4%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d9%87%d9%86%d8%af%d9%87-%da%af%d8%a7%d8%b2″ ecome_custom_id=”ecome_custom_5eb7fa0a84cd5″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space ecome_custom_id=”ecome_custom_5eb7fa0a84cd7″][vc_separator][vc_empty_space ecome_custom_id=”ecome_custom_5eb7fa0a84cd9″][vc_column_text ecome_custom_id=”ecome_custom_5eb7fa0a84cda”]

کارایی دستگاه هشدار دهنده نشت گاز :

دستگاه هشدار دهنده نشت گاز را می توان در منازل مسکونی ( اشپزخانه و اتاق های خواب ) ، مدارس ، مراکز تجاری ، گلخانه ها ، دامداری ها و مرغداری ها نصب کرد . از مزایای این دستگاه نمایش دیجیتال میزان گاز موجود در فضا و همچنین تشخیص گاز مونو کسید کربن و 14 گاز سمی دیگر می باشد . نصب این دستگاه بسیار اسان می باشد و احتیاج به متخصص ندارد . از مزایا و کاربرد های دستگاه هشدار دهنده نشت گاز می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • دارای هشدار دهنده ( آلارم ) صوتی و نوری که صدای ان بسیار بلند است و به راحتی می توان ان را تشخیص داد .
  • قابلیت قطع شیر گاز اصلی و روشن کردن دستگاه های تهویه هوا و هواکش ها
  • همه دستگاه های هشدار دهنده نشت گاز باتری خور هستند تا در صورت قطع برق هنگام نشت گاز از کار نیوفتند .
  • این دستگاه به راحتی نصب می شود و نیاز به دست کاری در سیستم لوله کشی و برق کشی ساختمان وجود ندارد .
  • دارای تاییدیه عملکرد از سازمان استاندارد و اتش نشانی
  • دارای رله خروجی که قابلیت کنترل سیستم گاز و برق خانه را دارد
  • قابلیت برقراری تماس با شماره تماس های داده شده به حافظه دستگاه
  • تشخیص دقیق گاز مونو کسید کربن و 14 گاز دیگر
  • قابلیت استفاده در گلخانه ها و دامداری و مرغداری های جهت جلوگیری از ، از بین رفتن محصولات
  • قابلیت تنظیم حساسیت دستگاه بر اساس محیطی که در ان نصب می شود برای مثال در شهر های الوده و یا گلخانه ها که میزان گاز های سمی و غیر سمی مزاحم زیاد است میتوان حساسیت دستگاه را به دلخواه تنظیم کرد و حد مجاز مطلوب خود را به ان داد

 انواع دستگاه هشدار دهنده نشت گاز :

دستگاه هشدار دهنده نشت گاز دارای انواع متفاوت در سایز و اشکال مختلف می باشد . شما می توانید برای دیدن انواع این دستگاه و یا کالای های برقی و الکترونیکی مورد نیاز خود به سایت کالای برق فروغی و یا نمایندگی های این فروشگاه در سراسر کشور مراجعه کنید .

قیمت دستگاه هشدار دهنده نشت گاز:

برای اطلاع از قیمت دستگاه هشدار دهنده نشت گاز و یا کالای برقی خود میتوانید به نمایندگی های سراسر کشور کالای برق فروغی و یا سایت این فروشگاه مراجعه کنید . فروشگاه کالای برق فروغی با داشتن یک دهه سابقه و دارا بودن انواع مختلف دستگاه هشدار دهنده نشت گاز و تمامی دستگاه های برقی و الکترونیکی نیاز شما در حوزه کالای برقی را با ضمانت و گارانتی معتبر بر طرف می کند .

نمایندگی دستگاه هشدار دهنده نشت گاز :

یکی از معتبر ترین تولید کنندگان دستگاه نشت گاز مجموعه کالای برق فروغی می باشد که دارای نمایندگی های بسیاری در سراسر کشور می باشد و با مراجعه به ان ها می توانید دستگاه هشدار دهنده نشت گاز و یا کالای برقی مورد نیاز خود را بخرید و یا برای صرفه جویی در زمان با مراجعه به سایت کالای برق فروغی دستگاه مورد نیاز خود را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید .

در صورت بروز هر گونه مشکل در دستگاه هشدار دهنده نشت گاز و یا کالای برق خریداری شده با مراجعه به نمایندگی موجود در شهر خود این مشکل را بر طرف کنید[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text hidden_markup=”” ecome_custom_id=”ecome_custom_5eb7fa0a84ce2″]

آشنایی با هشدار دهنده نشت گاز ونوس

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”

” hidden_markup=”” ecome_custom_id=”ecome_custom_5eb7fa0a84ce7″][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید