آیا حشره کش برقی یک وسیله تزئینی است ؟

در سال های نه چندان دور راه های مقابله و از بین بردن حشرات مزاحم با استفاده از تجربیات گذشته و تکنولوژی های مختلف کشف شده و مورد استفاده قرار گرفت. به مرور و با گذر زمان تجهیزات حشره کش نیز تکامل یافته و انواع حشره کش های خانگی و صنعتی تولید شدند . شاید در سال های ابتدایی داشتن دشتگاه حشره کش برای برخی مصرف کنندگان فارغ از کارایی آن، جنبه تزئینی نیز پیدا می کرد اما به مرور ساخت و تولید انواع حشره کش های برقی تنوع مختلفی پیدا کرده و فراخور محیطی که مورد استفاده قرار میگیرند محصولات مختص آن، تولید می شود.

 

بنابراین مشاهده می شود با بالا رفتن سطح کیفیت زندگی می توان انتظار داشت که حسره کش برقی و یا هر نوع دستگاه حشره کش جذبی و چسبی در انواع مختلف و با کاربردهای متفاوت برای محیط های گوناگون ساخته و مورد استفاده قرار می گیرند. در سال های اخیر و با شیوع برخی بیماری ها که منشاء و ناقل آنها گونه هایی از حشرات و پشه ها و مگس ها هستند ، دیده می شود که داشتن انواع دستگاه پشه کس برقی و مگس کش برقی یک امتیاز خوب برای سلامتی و محافظت از بیماری محسوب می شود .

در کسب و کارهایی که با مشتریان حضوری سر و کار دارند داشتن انواع حشره کش یک امتیاز ویژه از زوایای مختلف محسوب شده و صاحبان کسب و کار از آن بهره برداری می کنند. از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد :

این حس برای مشتریان به وجود آمده که در این محیط از آزار مگس ها و پشه ها به دور می باشند

وجود دستگاه حشره کش به مشتریان این پیام را القاء میکند که احتمال آلودگی محصولات به پشه ها ، مگس ها و حشرات مختلف ، خیلی کم می باشد.

زمانی که مشتریان دستگاه های حشره کش را مشاهده می کنند تبعا متوجه می شوند که مالک این کسب و کار برای بهداشت و آرامش محیط هزینه کرده است و القاء حس محترم بودن برای ایشان به وجود می آید

مشتریان با اعتماد بالاتری نسبت به محصولات و خدمات کسب و کار نگاه کرده و متوجه اهمیت تولید، توزیع و فروش در محیط پاکیزه و بهداشتی در نگاه صاحبان اینگونه کسب و کارها می شوند .

 

حشره کش برقی

 

                                                                               اینستاگرام کالای برق فروغی

 

به طور کلی می توان وجود انواع دستگاه های حشره کش برقی  در محیط های مختلف فراخور استفاده ای که می شود را نه تنها یک وسیله کاربردی در نظر گرفت بلکه در برخی انواع کسب و کارها وجود آن را یک الزام دانست . قطعا شما نیز با ما موافق خواهید بود که اگر در برخی از محیط ها پشه ها و مگس ها و حشرات وجود داشته باشند، مشتریان به آن کسب و کارها دیگر مراجعه نخواهند کرد .

از جمله برخی از این کسب و کارها یی که داشتن حشره کش برقی برای آن ها الزام می باشد : رستوران ها ، قصابی ها ، طباخی ها ، لبنیاتی ها ، کارگاه های تولیدی مواد غذایی ، قنادی و شیرینی فروشی ها و …

بایستی توجه داشت که اهمیت دادن و محترم دانستن مشتریان از بهترین نوع اقداماتی است که صاحبان کسب و کارها می توانند انجام داده و انتظار رشد و توسعه کسب و کارهای خود را داشته باشند . رعایت اصول بهداشتی متناسب با محیط های مختلف از جمله مواردی است که در استانداردهای مختلف به انها اشاره شده و برای دریافت برخی مجوز ها ، از نظر قانونی نیاز به رعایت سطوح مختلفی از اصول ایمنی و بهداشتی می باشد .

در پایان از حسن توجه تان به این نوشتار تشکر کرده و در صورتی که وقت تان اجازه می دهد شما را دعوت به دیدن تنوع مختلفی از محصولات حشره کش شهاب گستر با کاربردهای متناسب با محیط های متفاوت، می نماییم . انواع حشره کش برقی